Máme tah
na branku

Posouváme
laťku

Hrajeme
fér

Zastáváme silné
hodnoty, které
propisujeme do Našich
CSR aktivit

Jsme česká technologická společnost, která se od svého založení v roce 2006 věnuje především poskytování sportovních informací. Vyvíjíme weby a aplikace s rychlým zpravodajstvím z více než 35 sportů a několik dalších produktů, které mají společného jmenovatele: přenos informací v reálném čase prostřednictvím špičkových technologií.

S rozvojem a rozšiřováním našeho podnikání si uvědomujeme rostoucí odpovědnost ve vztazích k lidem i k prostředí, jehož jsme součástí.

Podpora
vzdělávání

Náš byznys závisí především na rychlosti a také přesnosti dat, díky které jsme pro uživatele důvěryhodní. Spolehlivost považujeme za mimořádně důležitou i v obecné rovině, zejména v době, kdy je společnost přesycena informacemi. V tom, abychom si dokázali všechno utřídit a udělat si vlastní názor, hraje zásadní roli vzdělávání.

Proto jsme se rozhodli stát se hlavním partnerem organizace, která se vzdělávání už od roku 2010 intenzivně věnuje. EDUin přispívá k tomu, aby se o tomto – často nezaslouženě opomíjeném – tématu ve veřejném prostoru více mluvilo. Vzdělání totiž bude mít zásadní vliv na budoucnost a směřování České republiky.

Podpora informační
společnosti

Česko.Digital pomáhá neziskovým organizacím a veřejné správě měnit Česko k lepšímu skrz jedničky a nuly. Jejich aktivity, do kterých se zapojuje přes 3 600 expertních dobrovolníků, se Livesport rozhodl v roce 2021 podpořit částkou 3 miliony korun a stal se tak prvním technologickým partnerem této komunity.

Tím ale nekončíme – máme zájem o dlouhodobou spolupráci, která zahrnuje také účast našich expertů na rozvoji projektu Nedlužím státu, jenž má za cíl prevenci předlužení českých občanů.

Podpora sportu

Logo Fotbal pro radost

Naši podporu si zaslouží také ti, kteří v životě neměli tolik štěstí. S radostí sponzorujeme spolek Fotbal pro radost, pořadatele fotbalových soutěží, tréninků a táborů pro děti z dětských domovů v Libereckém kraji.

Další projekty

Od roku 2019 spolupracujeme s Ústřední vojenskou nemocnicí, která k nám pravidelně posílá mobilní odběrnou stanici na odběr krve. Zatím pokaždé se nás na lehátkách sešlo okolo čtyřiceti.

Pravidelně přispíváme SOS dětským vesničkám, Fondu ohrožených dětí, Zdravotnímu klaunovi, Nadaci Sirius, Nadačnímu fondu pomoci, Potravinové bance Praha, Projektu Šance. Sami se pak účastníme každoročního charitativního turnaje Sue Ryder Charity Cup.