IT Talent Sourcer

Livesport sice navenek reprezentují hlavně sportovní výsledky v reálném čase, ale v jádru jsme především technologickou firmou: partou nadšenců, kterým se podařilo vybudovat skvělý a oblíbený digitální produkt. Rosteme a náš tým potřebuje další posilu, abychom stíhali vyhovět neustávající poptávce po technických pozicích.
V týmu jsme se dohodli, že každý z nás zkusí vyjádřit jednou větou, co pro něj tahle práce znamená. Možná ti to pomůže lépe pochopit, kdo vlastně jsme a co nás každý den motivuje k tomu vstát a s úsměvem vyrazit do kanceláře nebo k počítači do obýváku – podle toho, jaká je zrovna situace.

Zuzka Pešková o práci v Livesportu a našem týmu říká, že jsou to „nové výzvy každý den a neuvěřitelně sehraný tým, který je doslova ctí vést!” Pak tu máme Zuzku Klímovou, která se stará společně s Richardem a Vítkem o IT nábor. Pro ni je hlavní přidanou hodnotou to, že „nábor netáhneme sami, aktivně se zapojují celé týmy v Livesportu a o to je to větší zábava!” Pro Richarda Kubastu je to jednoduché a nad slunce jasné: „technologie, sport a lidi. Společný jmenovatel? Jo. Livesport.” A Vítek Pazdera by naší budoucí posile rád vzkázal, že nejdůležitější a nejzajímavější bude, že „uvidíš dospívat firmu plnou srdcařů; dostaneš se do skvělého a sehraného týmu; budeš pomáhat značce, která je pro spoustu lidí lovebrand.” O non-IT nábor se stará naše sehrané duo Alena Škodová a Alena Sanders. Škodovka by ráda vypíchla to, jak fungujeme jako tým a my si myslíme, že to opravdu vystihla, když říká, že „práci bereme vážně, ale umíme si ze sebe udělat srandu; jsme tým, co táhne za jeden provaz” a Sandersku zase baví „neformální atmosféra a možnost každý den se učit a posouvat.”

Myslíš si, že mezi nás zapadneš? IT ti není cizí, máš přehled o používaných technologiích i aktuálních trendech? A na sociálních sítích a při vyhledávání kandidátů se cítíš jako doma? Tak čti dál:

Co tě čeká?

 • Vyhledávání a oslovování potenciálních kandidátů na IT pozice v Livesportu.

 • Úzká spolupráce s našimi recruitery u pozic, které vyžadují sourcing.

 • Šíření dobrého jména Livesportu a přispívání k co možná nejlepší candidate experience oslovených lidí.

Co očekáváme?

 • Máš zkušenosti s IT sourcingem. Rozumíš technologiím a souvislostem. Pokud ti něco není jasné, nedělá ti problém si o tom něco načíst nebo se zeptat.

 • Baví tě především samotné hledání lidí, ale svou zvídavost umíš soustředit i směrem k novým způsobům hledání a oslovování.

 • Umíš komunikovat, práci si zorganizuješ, nikdo tě k ní nemusí pobízet, máš smysl pro detail.

 • Zajímají tě technologie a trendy v sourcingu.

Čím si nás získáš?

 • Přehledem o IT společnostech na českém trhu.

 • Zájmem o sportovní dění.

Co můžeš očekávat na oplátku ty?

 • Staneš se součástí našeho skvělého HR týmu, který se vedle náboru stará i o mnohé další oblasti fungování Livesportu.

 • Přátelský a ochotný kolektiv. Na našich akcích (Livesport Talky, Smart Fridays a další) sdílíme know-how a rádi se vídáme také mimo práci (sport, grilování, divadlo).

 • Vlastní moderní kanceláře s možností parkování, polohovatelné stoly a další ergonomické pomůcky, relaxační zóny se šipkami, pingpongem či VR, dvě fitka, ovoce a kávu v kuchyňkách téměř za každým rohem.

Chceš vědět, čím právě žijeme a jak to u nás vypadá? Podívej se na náš facebook.